Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Údržbář - traktorista + pracovník ČOV

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 27042860764 | aktuálnost: 20.06.2024

Obec Srní

Upřesňující informace

Hledáme pracovníka pro práci u hospodářského úseku obce Srní + střídání obsluhy čistírny odpadních vod a úpravnu vody.
Vyučení v oboru s technickým zaměřením velkou výhodou.
Požadujeme: ŘP sk. B, T., zodpovědnost a spolehlivost
Náplň práce: zejména venkovní údržba obce Srní - zimní, letní a práce na ČOV (max 2 dny v týdnu a střídání za dovolenou).
Kontakt: telefonicky 08:00 - 14:30 hodin

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B Řidičský průkaz - řízení traktorů - skupina T

Mzda: 25 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: 113, Srní, 34192

Region: Plzeňský kraj

Obor: Zemědělství, lesnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Obec Srní