Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Strojní údržbář | 13.mzda

referenční číslo: 54000 | aktuálnost: 03.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte zkušenosti s údržbou a oceníte práci od pondělí do pátku? Nabízíme vám uplatnění ve stabilní firmě s čistým pracovním prostředím a fajn kolektivem. Jistě oceníte také 13.mzdu, ovocné svačinky a relaxační zónu. Pokud máte platnou vyhlášku 50 (nově NV 194/2022 Sb.) a již předešlé zkušenosti z oblasti servisu/údržby, pak vás rádi uvítáme v této výrobní firmě na Hodonínsku!
Zajišťovat údržbu, servis a opravu nářadí a strojních zařízení (např. balící/montážní linky, lakovna apod.) Seřizovat stroje a zajišťovat následnou péči a preventivní údržbu strojů a nářadí Občasně pečovat o vnitřní a vnější prostory a zařízení společnosti Zpracovávat a vést technickou dokumentaci Pracovat na dvousměnný provoz a příležitostně zajišťovat technickou pohotovost

Požadujeme

Vzdělání v technickém směru Vyhlášku 50 §6 (dnes NV 194/2022 Sb.) Zkušenost na obdobné pozici Technické myšlení, proaktivní přístup práci a samostatnost

Nabízíme

13.mzda Týden dovolené navíc Bonus ve formě Flexi pass poukázek (3.000 CZK / ročně) Dotované stravování s výběrem z 5 ti jídel za zvýhodněnou cenu Možnost relaxace ve vnitřní relaxační zóně nebo příjemné venkovní posezení Oslavy pracovních a životních jubileí a pravidelné firemní akce
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba