Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Údržbář strojů ve výrobním závodě - víkendové směny

referenční číslo: 47961 | aktuálnost: 17.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Automotive v Žebráku, se specializací na chlazení baterií pro automobily a topná tělesa do klimatizací elektromobilů, hledá údržbáře strojů Pouze víkendové směny
Údržba výrobních strojů a linek Provádění preventivní údržby Vedení základní provozní dokumentace

Požadujeme

SOU/SŠ vzdělání Vyhláška 50/198 sb.5 Orientace v silno/slabo proudé elektrotechnice Technický přehled ve strojírenství Manuální zručnost

Nabízíme

Práce pouze o víkendech (noční/denní, 22:00-10:00/10:00-22:00) 2x půlroční bonus 10.500Kč Příspěvek na dopravu Příspěvek za noční směny Stravenky Praní pracovních oděvů
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Středočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba