Typ nabídky

Minimální mzda

údržbář PLC systémů

referenční číslo: 14974 | aktuálnost: 18.01.2018

Advantage Consulting, s.r.o.

Náplň práce

Máte vzdělání v oboru elektro a rádi byste získali zaměstnání ve stabilní společnosti, která se zabývá výrobou pro elektrotechnický a automobilový průmysl? Pokud ano, tak nám zašlete svůj životopis! Právě teď obsazujeme pozici ÚDRŽBÁŘ PLC SYSTÉMŮ

Náplň práce

* servis, údržba a revize automatizovaných systémů * elektroúdržba jednoúčelových strojů a zařízení * dohled nad plynulým chodem strojů * komunikace v týmu i napříč odděleními

Požadujeme

  • vzdělání v oboru elektro – podmínkou
  • platnou vyhlášku 50/78 Sb. (není podmínkou – společnost umožňuje její získání)
  • praxi s PLC systémy – výhodou
  • technické myšlení, manuální zručnost
  • ochotu pracovat ve dvousměnném provozu (pondělí až pátek)
  • zájem o vzdělávání v technologii a v oblasti vstřikování plastů

Nabízíme

  • práci ve stabilní mezinárodní společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení včetně každoročního navyšování mzdy
  • 5 týdnů dovolené
  • hrazené stravování
  • příspěvek na dovolenou a Vánoce
  • firemní akce
  • nástup možný ihned
  • lokalita: Domažlicko

Mzda: 21 600 - 22 800 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Technika, elektrotechnika