Typ nabídky

Údržbář | mzda až 60 000 Kč/měs.

referenční číslo: 52820 | aktuálnost: 08.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro mezinárodní společnost sídlící v blízkosti Plzně hledáme údržbáře. Staňte se členem týmu v oddělení údržby a zašlete váš životopis, budeme se na vás těšit!
Zodpovědnost za chod veškerých strojů a zařízení Odpis a objednání náhradních dílů Práce s rozvody elektřiny Preventivní údržba strojů a zařízení Obsluha VZV a jeřábů

Požadujeme

Povědomí o strojní, elektrické a mechanické údržbě Základní znalost AJ nebo NJ ŘP sk. B

Nabízíme

Mzdu 45 000 Kč - 60 000 Kč Příspěvek na dopravu Stravování zdarma Bonus na Vánoce a dovolenou Roční bonus Příspěvek na penzijní a životní pojištění Příspěvek na jazykové kurzy Odměny za pracovní výročí a životní jubileum Cafeterie 5 týdnů dovolené Práci s nejmodernějšími technologiemi (roboti, PLC, digitalizace)
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 45 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Řemesla, výroba