Typ nabídky

Minimální mzda

údržbář-moderní prostředí (40-55.000 Kč)

referenční číslo: 53304 | aktuálnost: 26.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáte novou pracovní příležitost v oblasti údržby? Nevadí Vám pracovat ve 3 směnném provozu?
Máte standardní povědomí o mechanické, elektrické a strojní údržbě?
Pošlete mi Váš životopis k posouzení, hledá se:

ÚDRŽBÁŘ-MODERNÍ PROSTŘEDÍ (40-55.000 Kč)

Náplň práce

  • Optimalizace provozu strojů a zařízení
  • Dodržování požadavků systému IMS
  • Koordinace údržby, oprav a instalací
  • Provádění preventivní údržby
  • Obsluha VZV a jeřábů

Požadujeme

  • Praxe v mechanické, elektrické a strojní údržbě
  • Základní znalost NJ nebo AJ
  • Orientace v údržbových procesech
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Organizační a koordinační schopnosti

Nabízíme

  • Měsíční odměny
  • Roční bonusy
  • 25 dnů dovolené
  • Příspěvek na dopravu
  • Možnost jazykových kurzů
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Místo výkonu práce: Stříbro

Mzda: 40 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Automobilový průmysl