Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Údržbář/mechanik výrobních zařízení

referenční číslo: 53341 | aktuálnost: 26.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro zakázkovou strojírenskou výrobu hledám kolegu do týmu údržby - potřebujeme rozšířit tým, nezáleží, zda jsi šikovný absolvent strojírenského oboru či zkušený matador v oblasti údržby strojů, v každém případě Tě rádi přivítáme do týmu zkušených a dlouholetých kolegů. Práce je na 1 směnu a přímo do kmenového stavu zaměstnavatele - nejedná se o agenturní zaměstnání! Náplň práce: provádění oprav mechanických částí (na elektriku máme jiné experty) preventivní údržba (aby se nic nepokazilo) diagnostika závad a jejich opravy (když už se přece jen něco pokazí, je potřeba to dát rychle do kupy) spolupráce s kolegy v týmu údržby i výroby (všichni táhneme za 1 provaz)

Požadujeme

SOU/SŠ vzdělání (ideálně strojař) praxi v oboru (ale dáme příležitost i šikovnému absolventovi) pečlivost a spolehlivost (bez toho to nejde) orientace v technické dokumentaci (musí Ti to technicky myslet) manuální zručnost (prostě zlaté české ručičky)

Nabízíme

stabilní práci ve firmě s dlouholetou tradicí 1 směnný provoz 6 - 14:30 zdravotní volno příspěvek na penzijko dotované stravování firemní akce a podporu kolektivu při zaškolování Pokud Tě zajímá více, prosím o zaslání životopisu přes "odpovědět"
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Řemesla, výroba, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl