Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Udržbář/ka zeleně (pouze pro OZP)

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 28144940717 | aktuálnost: 29.04.2024

LUCORP s.r.o.

Upřesňující informace

NÁPLŇ PRÁCE: jedná se o pracovní pozici údržbáře zeleně, náplní práce bude úklid a údržba zeleně dle pokynů vedoucího zaměstnance (sekání, stříhání zeleně)
POŽADAVKY: volné místo pouze pro OZP
NABÍZÍME: motivační finanční ohodnocení, v pracovní době jsou zajištěny dostatečné časové přestávky, které jsou pro odpočinek, práce na zkrácený úvazek
KONTAKT: telefonicky (7:00 - 13:30 hod), e-mailem

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 9 450 Kč / měsíc

Místo pracoviště: 246, Vendolí, 56914

Region: Pardubický kraj

Obor: Zemědělství, lesnictví

Pracovní poměr: Zkrácený úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: OZP - tělesně postižený, OZP - tělesně postižený