Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Udržbář/ka strojní údržby

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29365940730 | aktuálnost: 04.06.2024

RHI Magnesita Czech Republic a.s.

Upřesňující informace

NÁPLŇ PRÁCE: ÚSO v oboru strojní údržba strojů a zařízení, základní svářečský kurz, znalost hydrauliky, pneumatiky výhodou
NABÍZÍME: 26 dní dovolené, stravování, příspěvky na dovolenou, na letní pobyty dětí zaměstnanců, příspěvek na úhradu zdravotních pomůcek......
Nástup možný dle dohody.
KONTAKT: telefonicky (pondělí - pátek 8:00-14:00 hod.), osobně (pondělí - pátek 8:00-14:00 hod., Průmyslová 13 Svitavy), emailem

Směnný provoz: Nepřetržitý provoz

Požadujeme

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Mzda: 29 400 - 32 800 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Průmyslová 424/13, Svitavy, 56802

Region: Pardubický kraj

Obor: Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy