Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Údržbář/ka (pouze pro OZP)

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 27709600740 | aktuálnost: 02.05.2024

M&M Object Security s.r.o.

Upřesňující informace

NÁPLŇ PRÁCE: údržba a jednoduché opravy v budově, areálu a jeho zařízení včetně souvisejícího venkovního prostoru, např.: výměna vadných součástí...žrovky, opravy rozbitých oken, přepážek, dvěří, plotů, poliček, skříní a jiných předmětů, opravy a nátěry vnitřních a vnějších povrchů...stěn, stropů a plotů, výměny těsnění vodovodních kohoutků, instalace poliček, věšáků a různých drobných předmětů
NABÍZÍME: pracovní místo na pozici údržbáře v Moravské Třebové, práce je vyhrazena jen pro OZP, nástup možný ihned 4 hod denně, klidné prostředí, příjemný kolektiv
KONTAKT: telefonicky, e-mailem PO - PÁ 8.00 - 15.00 hod

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B výhodouPHP_EOL

Mzda: 10 651 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Gorazdova 1613/8, Moravská Třebová, 57101

Region: Pardubický kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Pracovní poměr: Zkrácený úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: OZP - tělesně postižený, OZP - tělesně postižený