Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Údržbář/ka forem - nástrojář/ka

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29050500707 | aktuálnost: 27.04.2024

ATEK s.r.o.

Upřesňující informace

NÁPLŇ PRÁCE: zajišťování oprav a údržby forem, průběžná údržba forem, spolupráce při nasazování forem, provádění předepsaných záznamů o prováděných činnostech, zabezpečení řádného skladování lisovacích forem a montážních přípravků atd.
POŽADUJEME: SOU/SŠ technického směru, praxe v oboru a znalost problematiky vstřikovacích forem, samostatnost, schopnost práce v týmu, spolehlivost
NABÍZÍME: 5 týdnů dovolené, cafetérie, dotované stravování atd. KONTAKT: osobně, e-mailem, telefonicky pondělí - pátek neomezeně

Směnný provoz: Třísměnný provoz

Požadujeme

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Svitavská 1599/66, Moravská Třebová, 57101

Region: Pardubický kraj

Obor: Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

ATEK s.r.o.