Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Údržbář/ka

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29328600774 | aktuálnost: 05.06.2024

Natures Care CZ s.r.o.

Údržbář/ka

Upřesňující informace

pracoviště Střílky
- Náplň práce: zajišťování drobných oprav a údržby budov
- Požadujeme: flexibilitu, loajalitu, důslednost, preciznost, férové jednání, spolehlivost a dochvilnost
- práce převážně v odpoledních hodinách (odpolední směny 14:00 - 22:00 hod.), možnost plného nebo i zkráceného úvazku, zkrácený úvazek min. 30 hod./týden, HM zadána při plném úvazku, doba určitá 1 rok s možností prodlozžení
- Benefity: každý den wellness oběd z místních surovin
- Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: kariera@naturescare.cz. Do předmětu emailu uveďte název pozice, na kterou se hlásíte.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 21 300 - 30 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Zámecká 73, Střílky, 76804

Region: Zlínský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva, Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy, Cizince