Typ nabídky

Minimální mzda

Údržbář/Elektrotechnik - jedna směna, dopravné,bonusy #SxOXm

referenční číslo: 65e1812dd2e3b0da9fec953e | aktuálnost: 03.04.2024

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Umíte si poradit s technickými výzvami a nezaleknete se žádného problému? Běžná údržba budovy a průběžné údržby strojů ve výrobě jsou pro vás hračkou? Pokud jste odpověděl/a ano a navíc máte elektro vyhlášku, tak to hledáme právě vás! Na oplátku Vám přispějeme na dopravu, poskytneme týden dovolené navíc a to hlavní - budete pracovat jen na denní směnu, takže máte večery i víkendy volné!
A co Vás bude čekat?
- Pravidelné preventivní údržby a revize výrobních zařízení
- Zabezpečení provozuschopnosti a udržování technického stavu budovy
- Analyzování poruch a chyb výroby a řešení problémů
- Vedení potřebné dokumentace, evidence a pravidelné reporty

Požadujeme

- Vyhlášku 50/1978 Sb. (dnes NV 194/2022 Sb.)
- Praxi na obdobné pozici
- Základní znalost práce na PC
- Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

- Zajímavé mzdové ohodnocení dle praxe
- Práci v jednosměnném provozu (cca 8-16.30)
- Příspěvek na dopravu (dle vzdálenosti)
- Stravenkový paušál
- Týden dovolené navíc
- Multisport kartu
- Roční bonus
- Super firemní akce
- Možnost osobního rozvoje a vzdělávání
- Příjemné pracovní prostředí v moderní hale
- Odměny za pracovní a životní výročí
- Odměnu za doporučení nového kolegy či kolegyně

Mzda: 38 000 - 58 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Energetika, Výroba, průmysl, Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity