Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

údržbář elektromechanik, mzda 50.000-62.000 kč, 12 směny

referenční číslo: 54149 | aktuálnost: 15.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro společnost, která sídlí na Dobříši a zabývá se výrobou zemních strojů přijmeme do týmu údržbářů kolegu - údržbáře elektromechanika. Jaká bude Vaše náplň práce? Údržba elektronických a mechanických zařízení V případě poruchy provádět opravy elektro – mechanických strojů a zařízení ( senzorů, svařovacích přípravků a jiných zařízení) Provádět preventivní prohlídky příslušných strojů / zařízení (přípravky a jiné) Nepřetržitý provoz. Nástup ideálně ihned

Požadujeme

Podmínkou je vyhláška na elektrických zařízeních podle NV č. 194/2022 Sb. §6. SOU/ÚSO elektrotechnického směru (elektrikář slaboproud) Orientace v elektro a hydraulické dokumentaci podmínkou Znalost senzoriky a elektrokomponentů – celkový přehled

Nabízíme

Atraktivní mzdu s jistotou pravidelného růstu. Mzda od 50 000 Kč s možností růstu až na 62 000 Kč. Od ledna zvyšujeme mzdy. Široké možnosti kariérního a mzdového růstu. Odměnu 15 000 Kč - 30 000 Kč za doporučení nového kolegy. Příspěvek na penzijní pojištění ve výši 3% hrubé mzdy. Dotované stravování - hlavní jídlo od 22 Kč, polévka za 6 Kč nebo příspěvek na stravenkovou kartu (70 Kč). Dáme Vám týden dovolené navíc (celkem 5 týdnů). Čím rychleji se učíte, o to více se Vám navyšuje mzda. Levnější volání pro Vás i členy Vaší rodiny. MAKRO karta Jazykové kurzy a další interní i externí školení. Dárkové poukazy k životnímu a pracovnímu výročí.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 50 000 - 62 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl