Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Údržbář elektro junior/senior

referenční číslo: 51580 | aktuálnost: 26.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledám kandidáta pro údržbu výrobních strojů - pokud jste technicky zaměřeným člověkem se vzděláním v oboru elektro, máte šikovné ruce, baví Vás manuální práce a vyhovuje Vám 3 směnný režim, je tato práce určená právě Vám! Na pozici uvítáme jak zkušeného technika, tak i čerstvého absolventa se zájmem o obor. Náplň práce: údržba výrobních linek (poloautomaty) řešení nenadálých závad a poruch preventivní údržba a servis při odstávkách práce s elektrikou, mechanikou, pneumatikou i hydraulikou zaučení na programování řídících systémů

Požadujeme

SOU/SŠ v oboru elektro vyhláška 50 par. 5 a vyšší orientace ve výkresové dokumentaci praxe na obdobné pozici výhodou ochota pracovat na 3 směny znalost dalších systémů výhodou (ŘS, hydraulika, pneumatika apod.)

Nabízíme

měsíční mzdu dle zkušeností 35 - 46.000Kč 13. a 14. plat příspěvek na dojíždění stravenky odborné kurzy a školení výuka AJ v pracovní době Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 35 000 - 46 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: Technika, elektrotechnika, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl