Typ nabídky

Minimální mzda

údržbář elektro - jedna směna (35-40.000 Kč)

referenční číslo: 43869 | aktuálnost: 20.06.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte SOU/SŠ vzdělání elektrotechnické? Jste pečlivý člověk s technickým myšlením? Máte zkušenosti s údržbou a opravami strojních zařízení ve výrobní společnosti? Pak jste pro nás ideální kandidát!

Špičková mezinárodní výrobní společnost hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici:
ÚDRŽBÁŘ ELEKTRO - JEDNA SMĚNA (35-40.000 Kč)

Náplň práce

  • preventivní údržba strojů a zařízení
  • analýza závad a jejich odstranění
  • práce s technickou dokumentací
  • výběr náhradních dílů

Požadujeme

  • SOU/SŠ vzdělání elektrotechnické
  • platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb. min. §5
  • alespoň rok praxe na obdobné pozici
  • řidičský průkaz skup. B

Nabízíme

  • zajímavou práci v příjemném prostředí
  • zázemí přední světové společnosti s dlouholetou tradicí na trhu
  • týden dovolené navíc
  • mzdové bonusy a příspěvek na dojíždění
  • příspěvky na jazykové vzdělání a stravu
  • místo výkonu práce: okres Břeclav

Mzda: 35 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Automobilový průmysl