Typ nabídky

Minimální mzda

Údržbář CNC strojů

referenční číslo: 52746 | aktuálnost: 05.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Naše firma pochází ze Švýcarska a zabýváme se zakázkovou výrobou bimetalových válců a vysokovýkonných šneků ke strojním částem, které dodáváme těm největším zpracovatelům plastů do jejich výrobních závodů. Aby u nás vše šlapalo s přesností švýcarských hodinek, potřebujeme posilu na pozici údržbáře. Stačit vám budou zkušenosti s údržbou výrobního zařízení (včetně CNC strojů) a ochota odpracovat jednou týdně odpolední směnu.
Diagnostika a oprava elektrických závad našich NC a CNC strojů Údržba elektrotechnického zařízení, budov a jejich vybavení Preventivní prohlídky strojů pro včasné odhalení možných závad – v případě potřeby je nutné zajistit nápravné opatření Práce s výkresy

Požadujeme

Praxe na podobné pozici v rámci strojí údržby Zkušenosti s údržbou CNC strojů Orientace v elektrických schématech

Nabízíme

Náborový příspěvek 60 000 Kč Čtvrtletní a všemožné další bonusy Příspěvek na stravování 5 týdnů dovolené
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba