Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Údržba vstřikolisů - 1 směna pro muže i ženy!

referenční číslo: 54165 | aktuálnost: 16.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme šikulu pro jednoduchou údržbu výrobních strojů a příslušenství - pokud jste manuálně zruční, zvládnete práci v provozu i na počítači a hledáte 1 směnný režim, přihlaste se nám! Práce je vhodná pro muže i ženu, strojírenské vzdělání či praxe u strojů je pak velkou výhodou! Náplň práce: výměna vstřikovacích forem údržba lisu během směny (mazání, čištění) péče o nalisované výrobky zadávání výroby do PC příprava vstupního materiálu v případě šikovnosti posun na 3D měření

Požadujeme

SOU/SŠ vzdělání (technické je ideální) praxe na podobné pozici výhodou manuální zručnost a pečlivost základy práce na PC ochota pracovat na 1 směnu od 6:30

Nabízíme

jednosměnný provoz nástupní mzdu 25.000Kč + 5.000Kč odměny po zapracování mzdu až 38.000 Kčz příspěvek na stravování 13. plat a kvartální odměny 20 dnů dovolené a 3 sick days možnost vstupu do posilovny pro dlouholeté zaměstnance příspěvek na dovolenou Pokud Vás pozice zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 30 000 - 38 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Řemesla, výroba, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl