Typ nabídky

Minimální mzda

údržba Elektro | liberec | 1 směna!

referenční číslo: 52704 | aktuálnost: 02.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledá se Elektromechanik s chutí pracovat v oblasti svařování. Hledáte práci na jednu směnu v menší firmě s fajn kolektivem? Pak mám skvělou příležitost přesně pro Vás!
Provádění montáží, demontáží, oprav a čištění strojů, zařízení a přípravků Spolupráce s kolegy a plnění požadavků zadaných vedoucím montáže Administrativní úkony spojené s elektro-seřizovací činností Diagnostika elektrických, mechanických, pneumatických a hydraulických závad, konzultace rentability oprav se zákazníkem Stanovení rozsahu seřizovací práce a následné provedení opravy včetně vypsání požadavku na náhradní díly Předání požadavků na revize a kalibrace reviznímu technikovi Provádění dalších potřebných prohlídek

Požadujeme

SOU/SŠ vzdělání elektro-technického směru Praxe na obdobné pozici podmínkou Znalost technické dokumentace Zkušenosti se svařováním výhodou Vyhláška č. 50 § 5 a vyšší (případně Nařízení vlády č. 194/2022 Sb. § 5 a vyšší) podmínkou Uživatelská znalost MS Office ŘP sk. B – aktivní řidič Průkaz VZV výhodou Fyzická zdatnost, manuální zručnost Schopnost týmové práce, pečlivost, časová flexibilita Komunikativnost a asertivita, zodpovědnost

Nabízíme

Práce ve společnosti s dlouholetou tradicí a neformální atmosférou Práce na jednu směnu Možnost profesního i osobního rozvoje Příspěvek na stravování Vitamínové balíčky Teambuildingové akce Sick days Příspěvek na penzijní spoření Firemní knihovna
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Liberecký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika