Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

údržba a pomocné práce na golfovém resortu (hpp, dpp, dpč)

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29054300779 | aktuálnost: 30.04.2024

Prosper Golf Hotel a.s.

Upřesňující informace

C04 z:15/3/2024 (HPP, DPP, DPČ)
Náplň práce:
- kontrola technického stavu golfových vozíků (buggy) + drobné opravy
- kontrola vybavení v golfovém areálu + drobné úpravy
- správa tréninkových ploch
- drobné opravy v objektu klubovny.
Požadujeme:
- manuální zručnost, odpovědnost, svědomitost, samostatnost
- zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti.
Nabízíme:
- zajímavou práci v malebném prostředí Beskyd v největším golfovém areálu v ČR
- práce HPP/DPP/DPČ dle dohody
- hru na golfovém hřišti zdarma
- zvýhodněné stravování.
Kontakt telefonicky, emailem. www.prosper-golf.cz

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 21 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: 278, Čeladná,

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Smluvní vztah: Pracovní smlouva, Dohoda o provedení práce (DPP), Dohoda o pracovní činnosti (DPČ)

Minimální požadované vzdělání: Základní