Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Údržba a obsluha stroje | pouze jedna směna

referenční číslo: 54649 | aktuálnost: 02.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Obsluha povlakovacího stroje Údržba, opravy a čištění daných strojů Další údržbářské a čistící práce dle nařízení vedoucího

Požadujeme

Zkušenost s obsluhou + údržbou výrobních strojů Technický duch Samostatnost, zodpovědnost Zkušenost s elektrikařinou (výhodou)

Nabízíme

Docházkový bonus až 2 200 Kč 25 dní dovolené Stravenkový paušál 60 Kč/den (po odpracování 4 hodin) 13. plat - mzda ve dvou částech vždy polovina měsíční mzdy 14. plat - dle globálního výsledku společnosti Pitný režim na pracovišti zdarma (voda, káva, čaj, sirupy) Pouze ranní směna (7:00 - 15:30 hod.)
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 32 000 - 32 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Řemesla, výroba