Typ nabídky

Minimální mzda

Učitel/učitelka cizích jazyků - AJ, PJ, NJ, RJ, FJ (dpp, dpč)

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29343020794 | aktuálnost: 23.05.2024

Easy Way Languages, s.r.o.

Upřesňující informace

Náplň práce:
- individuální i skupinové vyučování, www.jazykysnadno.cz
Požadujeme:
- profesionální přístup k vyučovanému jazyku, pedagogické schopnosti.
Výhodou:
- ŘP sk. B.
Životopis zaslat na e-mailovou adresu: rostovska@centrum.cz nebo volat na tel. č.: 608 326 450.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Poznámka k jazykovým znalostem: z uvedených cizích jazyků v popisu

Požadované jazykové znalosti

Mzda: 160 Kč / hodinu

Místo pracoviště: nám. Svobody 526, Třinec,

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Školství, výuka, vzdělávání, sport

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita