Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Učitel/ka v MŠ

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29388140732 | aktuálnost: 10.06.2024

Mateřská škola Morkovice, příspěvková organizace, okres Kroměříž

Upřesňující informace

Pracoviště Morkovice
- Náplň práce: výchova a vzdělávání dětí předškolního věku
- Požadavky: odborná kvalifikace podle zákona 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících, § 6, ochota pracovat v kolektivu, vzdělávat se, empatičnost, flexibilita a odolnost vůči stresu, výpis z trestního rejstříku
- Výhodou: "Logopedický kurz" či logopedické zaměření
- doba určitá 1 rok s možností prodloužení
Benefity: Flexi Pass Card
- Kontakt: písemné žádosti spolu se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: ms-morkovice@seznam.cz.

Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Mzda: 31 290 - 36 130 Kč / měsíc

Místo pracoviště: 17. listopadu 720, Morkovice-Slížany, 76833

Region: Zlínský kraj

Obor: Školství, výuka, vzdělávání, sport

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy