Typ nabídky

Minimální mzda

Učitel/ka pro výuku odborných předmětů v oboru Informační technologie se zaměřením na počítačovou grafiku a design

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29411320725 | aktuálnost: 16.06.2024

EDUCA Pardubice - Střední odborná škola, s.r.o.

Upřesňující informace

Náplň práce:
Hledáme kvalifikovaného a motivovaného učitele/ku pro výuku v oboru Informační technologie se zaměřením na počítačovou grafiku a grafický design. Učitel/ka bude zodpovědný/á za přípravu a realizaci výukových plánů, vedení praktických cvičení a projektů, hodnocení studentů a jejich motivaci k dosažení výborných výsledků.
- Příprava a realizace teoretické a praktické výuky v oblasti počítačové grafiky a grafického designu.
- Hodnocení a poskytování zpětné vazby studentům.
- Spolupráce s ostatními členy pedagogického sboru na zlepšování studijních programů.
- Průběžné sledování novinek a trendů v oblasti IT a grafického designu.
Očekáváme
- Vzdělání v oboru informačních technologií, počítačové grafiky, grafického designu nebo v příbuzném oboru.
- Praxe v oboru počítačové grafiky a grafického designu, případně pedagogická praxe.
- Znalost grafických programů (např. Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign, CorelDRAW).
- Výborné komunikační a organizační schopnosti.
- Schopnost motivovat a inspirovat studenty.
- Kreativita a inovativní přístup k výuce.
Zaměstnanecké výhody: pracovní notebook, různorodou práci, možnost cestovat do zahraničí, práci v příjemném týmu a prostředí, prostor k seberealizaci a kreativitě
Vhodné pro absolventy a OZZ.
První kontakt e-mailem.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 32 800 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Sokolovská 150, Rybitví, 53354

Region: Pardubický kraj

Obor: Školství, výuka, vzdělávání, sport

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské

Vhodné pro: Absolventy