Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Učitel/ka odborného výcviku - zedník

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29374020733 | aktuálnost: 01.06.2024

Odborné učiliště Chroustovice, Zámek 1

Upřesňující informace

Místo výkonu práce: Zámek 1, Chroustovice

Vzdělání: vyučení v oboru zedník, středoškolské vzdělání v oboru
Pracovní náplň: výuka odborného výcviku zedník
Požadujeme: vzdělání dle zákona o pedagogických pracovnících, trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost
Pracovní doba: Po - Čt 7.00 - 15.00 hod, Pá 7.00 - 13.00
Strukturovaný životopis zasílejte na email: jbalek@chroustovice.cz, pro osobní pohovor budete kontaktováni.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 31 550 - 42 780 Kč / měsíc

Místo pracoviště: 1, Chroustovice, 53863

Region: Pardubický kraj

Obor: Školství, výuka, vzdělávání, sport

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy