Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Učitel 2. stupně základní školy - předmět anglický jazyk

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 17877580733 | aktuálnost: 29.04.2024

Základní škola a střední škola Karlovy Vary, příspěvková organizace

Upřesňující informace

Kontakt: Kheilová Martina Mgr., tel.: 608 867 999, e-mail: spec-skoly@volny.cz
Náplň práce:
Komplexní vzdělávací a výchovná činnost ve všeobecně-vzdělávacích předmětech spojená s tvorbou a průběžnou aktualizací pedagogické dokumentace, kterou pedagogický pracovník vytváří, a podle níž postupuje při výkonu své přímé pedagogické činnosti nebo spojená s tvorbou a průběžnou aktualizací individuálních vzdělávacích plánů.
Další požadavky:
Potřebujeme kvalifikovaného učitele především pro předmět Anglický jazyk, který by vzdělával žáky se závažnými poruchami učení ve třídách od 6. do 9. ročníku základní školy. Kromě vysokoškolského vzdělání v oboru učitelství je žádoucí i vzdělání v oboru speciální pedagogiky.
Nabízíme: čerpání FKSP, stravovací šeky, 8 týdnů dovolená, vlídný a pomáhající kolektiv, osobní příplatek, zvláštní příplatek, odměny každý měsíc za práci vykonanou nad rámec povinností

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Místo pracoviště: Vančurova 83/2a, Karlovy Vary, 36017

Region: Karlovarský kraj

Obor: Školství, výuka, vzdělávání, sport

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva, Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské

Vhodné pro: Absolventy