Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Účetní všeobecní

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29154780751 | aktuálnost: 29.04.2024

Z STUDIO, spol. s r.o.

Upřesňující informace

Smlouva na dobu určitou s možností prodloužení. Finanční ohodnocení dle pracovních výsledků.
Náplň práce: Zpracování vybraných účetních operací, bankovních výpisů, pokladny, cestovních příkazů, vystavování a kontrola fakturace, zpracování DPH a další běžná účetní agenda.
Podmínkou je praxe v účetnictví minimálně 3 roky, výborná znalost práce na PC, základní znalost AJ. Výhodou je znalost programu KARAT.

Zaměstnanecké výhody: stravenkový paušál, týden volna navíc, pružná pracovní doba, parkování v areálu firmy

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC

Mzda: 30 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Průmyslová 1305, Zlín, 76302

Region: Zlínský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita