Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Účetní - vhodné i pro juniory, flexibilní prac. doba #udhdj

referenční číslo: 664c5258760d28424a55f9d2 | aktuálnost: 03.06.2024

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Orientujete se v oblasti účetnictví, kde byste chtěl/a zúročit své dosavadní zkušenosti z tohoto oboru? Pokud ano, tak hledáme právě Vás! Do přátelského týmu hledáme šikovného a zkušeného jedince, který se nebojí učit se novým věcem a má chuť se v této agendě stále rozvíjet. Odměnou Vám bude motivující mzda, dovolená navíc, či možnost flexibilní pracovní doby. Práce je svou povahou vhodná i pro šikovné juniory!
Náplň práce:
- vystavení a zpracování faktur
- účetní transakce
- inventury

Požadujeme

- zkušenosti s obdobnou pozicí

Nabízíme

- motivující ohodnocení
- 5 týdnů dovolené
- stravenkový systém
- příspěvek na penzijní/životní připojištění
- slevu na firemní výrobky
- přátelský kolektiv
- notebook
- mobilní telefon

Mzda: 35 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Administrativa, Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, Ekonomika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity