Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Účetní specialista - 13. a 14 plat, dovolená navíc #aDz77

referenční číslo: 664b2dae760d28424a5347c9 | aktuálnost: 02.06.2024

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Láká Vás pozoruhodný svět účetnictví, kde byste chtěl/a uplatnit své dosavadní nabyté zkušenosti z tohoto oboru, které byste ještě navíc mohli zdokonalit? Pokud ano, tak hledáme právě Vás! Do stabilní společnosti hledáme šikovného a zkušeného jedince, který se v rámci své kariéry setkal s komplexní účetní agendou. Odměnou Vám bude motivující mzda, 13. a 14 plat či dovolená navíc.
Náplň práce:
- implementace programu SAP
- spolupráce s auditory
- měsíční uzávěrky

Požadujeme

- zkušenosti s obdobnou pozicí
- aktivní znalost AJ

Nabízíme

- zajímavé mzdové ohodnocení
- 13. plat
- 14. plat
- možnost HO
- možnost zkráceného úvazku
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na životní pojištění/penzijní spoření
- příspěvek na stravování
- smlouvu na dobu neurčitou
- práci ve stabilní společnosti
- příjemné pracovní prostředí a dobrý kolektiv spolupracovníků

Mzda: 45 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Administrativa, Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, Ekonomika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity