Typ nabídky

Minimální mzda

Účetní Senior

referenční číslo: 52987 | aktuálnost: 13.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Jste zběhlí v účetnictví? Rádi byste pracovali v stabilním přátelském prostředí? Jste komunikativní a pečliví? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Nadnárodní výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: ÚČETNÍ
zpracovávat přiznání k DPH příprava měsíční a roční závěrky kontrola správnosti účetních operací vedení evidence majetku - inventarizace a odpisy kontrolní hlášení, statistická hlášení práce v účetním programu SAP práce v týmu 3 kolegyň

Požadujeme

SŠ vzdělání ekonomického směru znalost účetnictví a daňové problematiky praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti AJ: základní znalost - občasná emailová komunikace se Španělskem pracovní doba 7:00 - 15:30 hod

Nabízíme

práci ve stabilním týmu bonusy ke mzdě kompletní zaškolení flexibilní pracovní doba 5 týdnů volna dotované stravování příspěvek na penzijko odborné kurzy a školení a další benefity… Nástup možný ihned, uvedená mzda je k jednání dle zkušeností uchazeče. Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes „odpovědět“
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 40 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví