Typ nabídky

Minimální mzda

Účetní se zaměřením na majetek

referenční číslo: 52763 | aktuálnost: 06.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro mezinárodní společnost hledáme kandidáta na pozici majetková účetní. Pokud máte zkušenosti v oblasti účetnictví, komunikativní angličtinu a jste připraveni přijmout novou výzvu, neváhejte nám o sobě dát vědět! :)
Účtování majetku v souladu s požadavky Českých účetních standardů (investice, technické ocenění a odpisy) Účtování faktur souvisejících s investicemi Správa a pravidelná aktualizace majetkového registru – příprava dokumentace pro zařazení a vyřazení majetku a jeho zaúčtování Úpravy týkající se majetku pro potřeby finančního hlášení v souladu s Mezinárodními standardy účetního výkaznictví (IFRS) (včetně kapitalizace nemateriálního dlouhodobého majetku a oprav) Provádění inventarizace majetku + koordinace fyzických inventur majetku a zásob, příprava podkladů pro ně, záznam výsledků do systému SAP a analýza rozdílů z inventarizace Příprava podkladů pro daňové účely, zejména výpočet daňových odpisů majetku Příprava dokumentace pro účely auditu (statutárního a interního)

Požadujeme

Vzdělání ekonomického zaměření Znalost účetní a daňové problematiky Praktické zkušenosti v oblasti účtování majetku, inventur majetku a skladových zásob Znalost Mezinárodních účetních standardů (IFRS) v souvislosti s majetkem a zásobami Schopnost komunikovat v anglickém jazyce v ústní i písemné formě Zkušenosti s používáním systému SAP Pokročilá znalost MS Office, zejména MS Excel Silné logické a analytické myšlení Zkušenost z výrobní společnosti velikou výhodou

Nabízíme

Skvělé platové ohodnocení, měsíční prémie, roční odměna (13. a 14. plat), docházkový bonus, věrnostní odměna aj. Týden dovolené navíc Flexibilní pracovní doba Příspěvek na penzijní pojištění Dotované stravování v závodní kantýně Kafeterie Lemon Pay Program ELA – bezplatné poradenství v oblasti práva a psychologie Multisport karta Příspěvky na letní dětské tábory Možnost zvýhodněného tarifu od T-Mobile Snadná dopravní dostupnost (vlak, MHD, autobus do 5 min) Možnost dalšího rozvoje Vašeho potenciálu (technické či odborné kurzy, jazyková výuka, aj.) Firemní akce pro zaměstnance a jejich blízké
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví