Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Účetní – Praha – Kobylisy

referenční číslo: 2000236553 | aktuálnost: 01.06.2024

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, dynamicky se rozvíjející firmu v oblasti facility managementu bytových domů, která patří k největším správcům rezidenčních nemovitostí s dlouholetými zkušenostmi v oboru, hledáme vhodné kandidáty na pozici Účetní.

Náplň práce:

  • práce v účetním týmu
  • zpracování komplexního vedení účetnictví pro BD i SVJ
  • vyhotovení jednotlivých daňových přiznání pro finanční úřad
  • tvorba účetních a statistických výkazů
  • tvorba reportů pohledávek a příprava podkladů pro vymáhání dlužných částek
  • komunikace s kolegy a klienty
  • péče o spokojenost zákazníků
  • výstupy – reporty pro manažera týmu a management firmy
  • práce ve zcela novém unikátním softwaru se zaměřením na digitalizaci

Požadujeme:

  • střední (ekonomické) vzdělání a ideálně 2 roky praxi jako účetní
  • orientaci v účetní legislativě a v základní obsluze účetních programů (rádi vás zaučíme do námi používaného programu)
  • pozitivní vztah k MS Word, MS Excel a adaptabilnost na práci s novými systémy
  • příjemné vystupování a komunikativnost
  • samostatnost, pečlivost a spolehlivost

Nabízíme:

  • stereotyp Vám nehrozí, naše práce je různorodá
  • práci na HPP
  • zkušenosti a odborné znalosti jsou klíčové, rádi zaškolíme nové motivované kolegy
  • silnou firemní kulturu
  • flexibilní pracovní dobu s aktivním zapojením práce z domova (home office)
  • týden dovolené navíc + 2 dny na zotavenou (sick days)
  • příspěvek na dovolenou, kulturní a jiné aktivity ze sociálního fondu
  • finanční příspěvek na stravné
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • možnost čerpání volného pátku v měsíci
  • odměny dle dosahovaných výsledků
  • pravidelné mimopracovní akce
  • najdete nás v blízkosti metra – Praha - Kobylisy

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: Ekonomika

Profese: účetní

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickday, Možnost občasné práce z domova