Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Účetní - pracoviště Plzeň

referenční číslo: 54744 | aktuálnost: 15.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro našeho klienta, zahraniční výrobní společnost (non-automotive) sídlící přímo v Plzni, nyní obsazujeme pozici Účetní. Pokud hledáte novou pracovní výzvu s možností kariérního posunu na pozici zástupce hlavní účetní, budeme se těšit na Váš životopis.
účtování příkazů pro platby, pohledávky/závazky účtování o majetku účetní uzávěrky měsíční/roční DPH reporting

Požadujeme

zkušenosti jako účetní komunikativní znalost angličtiny dobrá znalost legislativy a účetních a daňových standardů

Nabízíme

7,5 hodinovou pracovní dobu flexibilní pracovní doba pravidelné revidování mzdy možnost Home office stravenkový paušál příspěvek na penzijní připojištění 1300 Kč měsíčně Flexi Pass Card na volnočasové aktivity kurzy angličtiny s rodilými mluvčími
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 45 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví