Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

účetní junior

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 28767440739 | aktuálnost: 27.04.2024

Auditorská, daňová a účetní kancelář ve Zlíně a.s.

Upřesňující informace

Náplň práce: vedení jednoduchého a podvojného účetnictví
Požadujeme:
- spolehlivost, samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, komunikativnost
- základní znalost účetnictví a daňové problematiky, práce s MS Office (Excel, Word) výhodou
- znalost programu Pohoda a Ekonom výhodou
Nabízíme:
- nástupní plat 22 000 - 31 000 (hrubý měsíční plat)
- roční odměny, zaměstnanecké benefity
- perspektivní práci a zázemí prosperující společnosti
- možnost uplatnění získaných zkušeností, možnost dalšího rozvoje, vzdělání a kariérního postupu
- výkon práce v centru města Zlína
Nástup: 1.3.2024
- možnost uplatnění získaných zkušeností, možnost dalšího rozvoje a vzdělání
- zaměstnanecké benefity (výuka angličtiny, plavenky, cvičení, sick days a dovolená navíc po prvním roce)

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 22 000 - 31 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Potoky 5431, Zlín, 76001

Region: Zlínský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyšší odborné

Vhodné pro: Absolventy, OZP - tělesně postižený