Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Účetní / hlavní účetní

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 28207340720 | aktuálnost: 27.04.2024

Zemědělské družstvo "Vysočina" Želiv

Upřesňující informace

Náplň práce: zapisování faktur, účtování, všeobecné účetní doklady, kontrola účetních dokladů, zpracování podkladů pro ekonoma.
Požadavky: dobrá znalost účetnisctví, nutná pokročilá znalost práce na PC a s MS Office, ochota vzdělávat se v oboru samostatnost, zodpovědnost.
Nabízíme: lukrativní platové ohodnocení, zázemí prosperujícího podniku regionálního významu, zajímavou a různorodou práci, příjemný pracovní kolektiv, zaměstnanecké benefity (stravování, penzijní připojištění, výsledkové prémie...), 5 týdnů dovolené.
Nástup možný ihned, po roce možnost prodloužení pracovní smlouvy na dobu neurčitou.

V případě zájmu zašlete životopis, prosím, na uvedený e-mail: radilova@vysocinazeliv.cz

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 25 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: 263, Želiv, 39444

Region: Kraj Vysočina

Obor: Management

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: OZP - tělesně postižený