Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Účetní – flexibilní pracovní doba, HO #X3mQh

referenční číslo: 6628d8fa3a5a85d1c37c3e0d | aktuálnost: 04.05.2024

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Orientujete se v problematice účetnictví a lákala by Vás práce v příjemném kolektivu, ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí a s možností flexibilní pracovní doby? Pak nás neváhejte kontaktovat! Do týmu rádi přijmeme novou kolegyni nebo kolegu! Nástup je možný ihned, a to přímo do kmenového stavu.
Náplň práce:
• Zpracování personální agendy (onboarding nových zaměstnanců, VLP, mzdy)
• Zpracování příjmů a výdajů
• Vystavování faktur v cizí měně
• Spolupráce s daňovým poradcem a auditorem
• Zpracování účetní uzávěrky pro audit společnosti
• Vypracování daňového přiznání
• Spolupráce s celním úřadem a provádění bankovních operací

Požadujeme

• Zkušenost na podobné pozici
• Znalost programů MS office
• Výhodou znalost systému Pohoda

Nabízíme

• Flexibilní pracovní doba
• Možnost homeoffice
• Bonusy a prémie
• Firemní telefon
• V případě práce na HO i firemní notebook
• Stravenkový paušál
• 3 dny dovolené navíc

Mzda: 38 500 - 38 500 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, Ekonomika, Personalistika, HR

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita