Typ nabídky

Minimální mzda

Účetní — flexibilní pracovní doba, bonusy #Yqhzh

referenční číslo: 65f4570339954a446b1558bb | aktuálnost: 19.04.2024

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Ovládáte podvojné účetnictví a daňovou problematiku a chcete pracovat v přátelském kolektivu stabilní společnosti s možností flexibilního začátku/konce prac. doby, motivující mzdou a mnoha bonusy? Pak nás neváhejte kontaktovat, do týmu rádi přijmeme novou kolegyni nebo kolegu na pozici samostatné/ho účetní/ho! Nástup je možný ihned nebo dle dohody.
Náplň práce:
- Samostatné zpracování vybraných účetních operací
- Účtování režijních faktur přijatých, práce s odběratelským saldem, kontrola a zpracování pokladních případů
- Práce v informačních systémech – SAP, MOIS

Požadujeme

• SŠ vzdělání s maturitou (nejlépe ekonomického směru)
• Znalost podvojného účetnictví a daňové legislativy (především DPPO a DPH)
• Praxi v oblasti účetnictví
• Znalost českých účetních standardů
• Samostatnost, odpovědnost a pečlivost
• Základní znalost angličtiny

Nabízíme

- Motivující finanční ohodnocení dle zkušeností
- Možnost flexibilního začátku/konce prac. doby (začátek 7-8 h, konec 15:30-16:30 h dle dohody)
- Slevy na firemní produkty až 40 %
- Výhodné rodinné tarify na volání
- Stravenky, po zkušební době benefitní stravné
- 20 dní dovolené, 5 dní sick day
- Slevu 20 % na ubytování ve vybraných zařízeních a mnoho dalších benefitů
- Zázemí stabilní a perspektivní společnosti

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, Ekonomika, Personalistika, HR

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita