Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Účetní / ekonomický instruktor | až 60 tisíc

referenční číslo: 53865 | aktuálnost: 01.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do našeho týmu hledáme kolegu či kolegyni na pozici instruktora pro ekonomický / účetní program. Orientujete se v některém ekonomickém/účetním/ erp software a hledáte zajímavou dobře placenou pozici? Pojďte k nám a upotřebte své znalosti i touhu předávat informace jiným.
Budete školit ekonomy do práce s naším programem Telefonický a emailový kontakt se zákazníkem (výjimečně osobní schůzka) Spolupráce s našimi IT specialisty (nic technického)

Požadujeme

VOŠ/VŠ Zkušenosti s nějakým ekonomickým či účetním software (typicky například SAP, Helios, Money apod.) Komunikativnost, schopnost předávat informace

Nabízíme

Mzdu až 60 tisíc (dle zkušeností) Možnost auta pro soukromé účely (na domluvě) Pružný začátek a konec pracovní doby Stravenky Příspěvky na penzijko Občasný home office po domluvě Práci ve stabilní firmě a přátelském týmu Velmi důkladné zaškolení a podpora
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 45 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Administrativa, Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, IT - prodej a služby, Školství, výuka, vzdělávání, sport