Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

účetní bez AJ | Hlučínsko

referenční číslo: 53943 | aktuálnost: 03.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do české společnosti hledáme finanční účetní, která se bude starat o přidělenou agendu spolu s dalšími 2 účetními. Těšit se můžete na 5 týdnů dovolené a přijemné zázemí menší společnosti.
evidence a zaúčtování přijatých a vydaných faktur zabezpečení řádného a včasného vystavovaní a účtování faktur, zálohových faktur, daňových dokladů k přijatým platbám, vystavování zápočtů zpracování podkladů k přiznání DPH zpracování provozní účetní evidence zpracování podkladů a spolupráce při měsíční/roční účetní uzávěrce zpracování podkladů pro auditory spolupráce při inventarizacích průběžná aktualizace číselníků a dat v ekonomickém systému zpracovávání objednávek

Požadujeme

ekonomické vzdělání praxe min. 2 roky v oboru znalost controllingu, částečně účetnictví pokročilá znalost práce s PC (MS Office) znalost účetních programů IS Ekonom a Helios výhodou schopnost komunikace, jak v interním účetním týmu, tak i s externími daňovými poradci

Nabízíme

mzda + bonusy 5 týdnů dovolené flexibilní pracovní doba možnost práce na HO 3 dny zdravitního volna, tzv. sick days zaměstnanecké slevy uvolněná atmosféra a přátelský kolektiv podpora pro další rozvoj, osobních a odborných znalostí a schopností práce v moderních prostorech společnosti - dobře dostupné z Ostravska a Opavska zázemí silné společnosti
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví