Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

účetní

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29426000705 | aktuálnost: 17.06.2024

KWIKY SOLUTION, s.r.o.

účetní

Upřesňující informace

Náplň práce: zpracování běžných účetních dokladů, příprava podkladů k přiznání k DPH a související administrativní práce
- Požadujeme: vzdělání ekonomického směru se zaměřením na účetnictví, samostatnost, zodpovědnost, práce s PC, znalost účetního programu Money S3 či obdobného výhodou, praxe v oboru výhodou
- Nabízíme: moderní kancelářské prostředí, parkování pro zaměstnance
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky (po - pá od 8 do 16 hod)

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 28 000 - 35 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Markova 787/2d, Hradec Králové, 50004

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy