Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Účetní

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29430160744 | aktuálnost: 17.06.2024

Nevoga s.r.o.

Účetní

Upřesňující informace

Možno i na zkrácený úvazek.
Náplň práce:
- zpracování účetní agendy, platební styk, správa kmenových dat a účtů
- účtování investic a kalkulace nákladů, zpracování výsledkových výkazů a statistik
- spolupráce při zpracování měsíčních a čtvrtletních uzávěrek
Požadavky:
- ukončené vzdělání ekonomického směru, dobrá znalost německého jazyka
- znalost MS-Office, zkušenosti se systémem ERP (Mesonic) výhodou
- přesnost a samostatnost, systematičnost a analytické myšlení
Zaměstnanecké výhody:
- práce v topmoderní rodinné firmě, ergonomicky řešená pracovní místa
- atraktivní finanční ohodnocení, NevoBenefity, firemní akce, Home Office
Informace:
- osobně PO-ČT 7-16 hod.; PÁ 7:00-13:30
- mailem - zaslat profesní životopis v němčině ve formátu pdf.
- telefonicky PO-ČT 7-16 hod.; PÁ 7:00-13:30

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 35 000 - 40 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Evropská 505/100, Znojmo, 67181

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva, Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita