Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Účetní

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29376740710 | aktuálnost: 06.06.2024

Mlékárna Valašské Meziříčí, spol. s r.o.

Účetní

Upřesňující informace

Nástup možný ihned.
NÁPLŇ PRÁCE:
" zpracování a kontrola měsíční účetní závěrky ve spolupráci s ostatními kolegy
" účtování banky, interních dokladů (dohody, aj.), zápočtů, přijatých, vydaných faktur
" zpracování a podání KH a DPH
" provádění příkazů k úhradě
" inventarizace rozvahových účtů a komunikace s daňovým poradcem
" spolupráce při vedení evidence hmotného a nehmotného majetku
" denní interakce s provozními a dalšími odděleními
POŽADUJEME:
" odborná praxe minimálně 2 roky
" orientace v účetních a daňových předpisech
" středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání ekonomického směru
" výborné ovládání programů MS Excel, Word
" spolehlivost, pečlivost, samostatnost
" trestní bezúhonnost
NABÍZÍME:
" odpovídající mzdové ohodnocení
" zaměstnanecké výhody - benefity dle KS
" do 5-ti týdnů dovolené
" příspěvek na penzijní pojištění a na závodní stravování
" roční odměny dle výsledku hospodaření firmy
" zvýhodněné telefonní tarify
PRVNÍ KONTAKT: zašlete životopis emailem na adresu: sekretariat@mlekarnavm.cz nebo se osobně zastavte v sídle firmy.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 34 000 - 36 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Zámecká 2/57, Valašské Meziříčí, 75701

Region: Zlínský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita