Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

účetní

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29352760758 | aktuálnost: 29.05.2024

Fa RENE a.s.

účetní

Upřesňující informace

Požadujeme: SŠ vzdělání ekonomického směru vč. maturity a praxi v oboru, velmi dobrou znalost podvojného účetnictví, programu Excel a Word, znalost českých účetních standardů a daňové problematiky. Znalost účetního programu Altus Vario výhodou. Samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost a týmová spolupráce samozřejmostí.
Náplň práce: vedení podvojného účetnictví, zpracování měsíční a roční účetní závěrky, účtování účetních operací, příprava podkladů pro pravidelný reporting vedení společnosti, měsíční daň z přidané hodnoty, statistiky

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 34 000 - 37 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Bratří Štefanů 886/67, Hradec Králové, 50003

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita