Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Účetní

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29213940760 | aktuálnost: 30.04.2024

OPHTHA TRADE, s.r.o.

Účetní

Upřesňující informace

Nástup možný IHNED.
Náplň práce: zpracování účetnictví několika účetních jednotek, spolupráce při zpracování účetní závěrky, spolupráce při vedení projektů od ÚP (např. projekt Záruky pro mladé, …), spolupráce při vedení projektů z Evropské unie (dotace na vzdělávání), zařizování akreditace školení pro lékaře, další administrativní činnosti
Požadujeme: SŠ vzdělání ekonomického směru, práce v účetním programu Pohoda - výhodou, ne podmínkou, praxe na pozici účetní 2 roky - výhodou, ne podmínkou, pečlivost, spolehlivost, pracovitost, loajalitu)
Pozice vhodná i pro absolventy.
Nabízíme: práci na plný úvazek, zázemí kvalitní značky, přátelský tým, příjemné pracovní prostředí, možnost dalšího odborného růstu, firemní benefity.
První kontakt e-mailem nebo telefonicky (07:00 - 15:30).

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC - textový editor (Word) znalost MS OfficePHP_EOLPráce s PC - tabulkový procesor (Excel) Práce s PC - internet a elektronická pošta

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Smilova 315, Pardubice,

Region: Pardubický kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita