Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Účetní

referenční číslo: 2000202285 | aktuálnost: 29.04.2024

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Účetní

Pro našeho klienta, významnou stavební společnost, hledáme vhodné kandidáty na pozici Účetní.

Náplň práce:

  • Vystavování faktur, účtování přijatých faktur vč. vnitropodnikových
  • Evidence a účtování bankovních výpisů, příprava platebních příkazů
  • Zpracování přiznání k DPH
  • Vystavování upomínek, konfirmací
  • Příprava podkladů pro srážky z mezd
  • Příprava podkladů pro inventarizaci účtů, příprava podkladů pro inventury
  • Spolupráce s ostatními odděleními napříč společností
  • Přímá administrativní podpora ekonoma
  • Příprava jiných účetních podkladů dle potřeby společnosti

Co od Vás očekáváme:

  • Spolehlivý a zodpovědný přístup k práci, proaktivní a pozitivní přístup
  • Detailní znalost účetních standardů a daňové legislativy pro ČR podložená praxí
  • Znalost MS Office a práce na PC
  • Preciznost, pečlivost a zaměření na detail

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Pestrou náplň práce
  • Férové a přímé jednání, příjemné pracovní prostředí
  • Podporu v růstu a v rozvoji (např. školení, zpětná vazba k odvedené práci...)
  • Stravenkový paušál
  • Příspěvek na doplňkové penzijní spoření po pěti letech u firmy
  • Občasné dobrovolné teambuildingové aktivity (badminton, vánoční večírek)
  • Možnost home-office po domluvě
  • Možnost zkrácené nebo flexibilní pracovní doby po domluvě
  • Mzda 40 000 Kč za plný pracovní úvazek
  • Nástupní bonus 30 000 Kč (2/3 po uplynutí zkušební lhůty, 1/3 po roce)
  • Lokalita: Brno - Černovice

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Mzda: 35 000 - 40 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Brno,

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Ekonomika

Profese: účetní

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce