Typ nabídky

Minimální mzda

účetní

referenční číslo: 52725 | aktuálnost: 03.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

účetní

Náplň práce

Máte praxi v účetnictví? Právě hledám nového kolegu/gyni na pozici účetní. Neváhejte a pošlete mi svůj životopis, těšíme se na Vás.
provádění účetních operací na jednotlivých účtech vedení účetnictví 4 klientům - jedná se o lékárny vedení agendy majetku, pokladna evidence smluv, příprava příkazů do banky práce v účetním programu Helios zpracování DPH, spolupráce s Hlavní účetní

Požadujeme

zkušenosti s účetnictvím znalost excelu proaktivní přístup

Nabízíme

flexibilní pracovní doba týden dovolené navíc stravenky příspěvek na penzijní připojištění mobil a notebook i pro soukromé účely přátelské prostředí firemní akce parkování zdarma, dobrá dostupnost kanceláří Nástup: IHNED/dohodou Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes „odpovědět“
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 38 000 - 43 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, Výroba, průmysl, Ostatní