Typ nabídky

Minimální mzda

Účetní

referenční číslo: 52714 | aktuálnost: 04.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Účetní

Náplň práce

Zapojte se do týmu účetních: Hledáme kandidáta pro naše řady!
Účetní evidence v programu Helios Sestavování měsíčních účetních závěrek v souladu s českými předpisy (včetně schválení rozvahových účtů a jejich inventarizace) Pravidelná revize účetních transakcí na jednotlivých účtech – vyrovnávání otevřených položek a identifikace rozdílů Příprava dokumentace a komunikace s auditorskými a daňovými orgány Spolupráce s oddělením controllingu Správa majetku společnosti Formulování odhadů Zpracování účetních dokladů o pohybu zboží (pro nevýrobní podnik) Řešení ad hoc situací spojených s pracovními povinnostmi

Požadujeme

Min. SŠ vzdělání, ekonomický obor je výhodou Praxi alespoň s částí zmíněné agendy Velkou výhodou je znalost AJ a dobrá úroveň práce s MS Excel Má chuť se dále profesně rozvíjet a vzdělávat Je samostatný, dokáže se rozhodovat Komunikativní, proaktivní, mít chuť vymýšlet a sdílet návrhy na zlepšení Týmový hráč

Nabízíme

Stabilní mezinárodní společnost s bohatou historií a pevnými základy Adekvátní finanční ohodnocení včetně základní mzdy a čtvrtletního bonusu Přátelské a kompetentní kolegy Práce s programem Helios Orange Flexibilní pracovní doba s jádrem od 9:00 do 13:00 5 týdnů placené dovolené ročně Možnost využití stravenek Benefitní program Multisport/Flexipassy Příspěvek ve výši 600 Kč na penzijní připojištění po odpracování 1 roku Pracovní smlouva na dobu 1 roku s možností prodloužení na neurčito při vzájemné spokojenosti
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví