Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Týmová asistentka obchodního týmu

referenční číslo: 53947 | aktuálnost: 03.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Lákalo by Vás pracovat u známého českého developera a baví Vás komunikovat i lidmi? Pokud si umíte práci dobře zorganizovat, spolehlivost i pečlivost je Vám vlastní a domluvíte se v angličtině, může být tato příležitost pro Vás.
Administrativní podpora obchodního a akvizičního týmu Příprava prezentací, dokumentů a dalších podkladů na schůzky s potenciálními nájemci a klienty Asistence při vytváření obchodních nabídek (AJ, ČJ) Grafické zpracování příloh nabídek či smluv (nejčastěji plánky prostor ve Photoshopu) Archivace, evidence nabídek a dalších dokumentů Komunikace s agenty a s potenciálními nájemci retailových ploch nebo menších office prostor Aktualizace přehledu pronajatých a volných prostor, včetně newsletteru pro agenty Práce se CRM systémem obchodního oddělení Zpracování reportů, podkladů a analýz

Požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání Zájem o obor a chuť dále se rozvíjet Proaktivita a odpovědnost Přirozená komunikativnost a schopnost organizace práce Spolehlivost a pečlivost Znalost AJ – min. úroveň B2 MS Office na dobré uživatelské úrovni Praxe v oboru real estate výhodou Práce ve Photoshopu (popř. AutoCAD) velkou výhodou

Nabízíme

Týden dovolené navíc Zvýhodněné členství do fitness klubu Sickdays Stravenky v hodnotě 100/den Možnost dalšího vzdělávání Jazykové kurzy Teambuildingové akce
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Administrativa