Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Tryskač / tryskačka - povrchová úprava kovů

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29409020758 | aktuálnost: 16.06.2024

Hořické strojírny spol. s r.o.

Upřesňující informace

Požadavky:
- Vyučení v oboru výhodou - popřípadě zaučíme
- Odpovědnost, pečlivost, flexibilita
- Oprávnění na obsluhu mostového jeřábu výhodou
Náplň práce:
- Tryskání polotovarů a výrobků s ručním vedením tryskací hubice
- Pravidelná údržba zařízení - proškolíme
- Manipulace s polotovary a výrobky pomocí mostového jeřábu
Poznámka:
- Mzda odpovídající získaným pracovním zkušenostem, dovednosti a praxi
- Po zapracování a splnění požadavku zaměstnavatele pracovní poměr na dobu neurčitou
- Nástup možný dohodou

Benefity:
Příspěvek na telefon, na penzijní pojištění, čištění oděvu, týden dovolené navíc, závodní stravování s příspěvkem, příspěvek na dovolenou, na sportovní, zdravotní a kulturní účely, měsíční výkonnostní a roční věrnostní odměny.

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Mzda: 30 000 - 45 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: 34, Hořice, 50801

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy