Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Truhlář s praxí

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 28047860789 | aktuálnost: 27.04.2024

Interio spol. s r. o.

Upřesňující informace

NÁPLŇ PRÁCE: Jsme rodinná firma, která je na trhu již 30 let a zabývá výrobou nábytku na českých i zahraničních zakázkách. Do svého kolektivu hledáme spolehlivého, zodpovědného a pracovitého kolegu s praxí, který má zkušenosti v oblasti truhlářské výroby.
DALŠÍ POŽADAVKY: praxe
NABÍZÍME: práci na jednosměnný provoz a možnost tvořit zajímavé zakázky doma i v zahraničí Firma přispívá zaměstnancům na stravování. NÁSTUP MOŽNÝ IHNED!
KONTAKT: osobně v sídle firmy, telefonicky (po-pá 7-16h), e-mailem

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Mzda: 21 300 - 30 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Tyršova 244, Litomyšl, 57001

Region: Pardubický kraj

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity